Artık eskisi gibi yazı yazamıyorum sayın okur. Yazmasına yazarım fakat hem içimden gelmiyor hemde birşeyler yazmak için malzeme bulamıyorum. Bu yüzden aylık olarak herşeyi toplayıp tek bir yazıya dökeceğim. Belli olmaz gerçi haftalıkta yazabilirim sayın okur.

Nihayet iPhone 6 S’i aldım

Eski yazılarımda iPhone alacağımı söylemiştim ve aldım. Teknosa’dan Tekno kredi ile aldım. 2.599 TL fiyatı vardı ve birçok yerden çok çok ucuzdu. 3.000 TL kredi çektim, kaskosudur kabıdır ekran koruyucusudur herşeyi yaptırdım. Artık bir iPhone 6 S’im var. Sevişiyoruz. Telefonu anlatmaya gerek yok sayın okur. Kainattaki telefonların babası konumunda mı şuan için fikrim yok ama birçok telefona on basar. Kullanıyoruz bakalım, umarım başına bir haltlar gelmez.

Ben bir b*klar yiyorum

Yine geçen yazılarımda sigarayı bıraktığımı yazmıştım. Malesef ki tekrar başladım ve şuan ciğerlerim feryat ediyor. Bugün şu saate kadar hiç sigara içmedim. Gece arkadaşlarla buluşup bir paketin daha dibini göreceğime eminim. Alkole bişey diyemiyorum zaten. Emzik gibi her gece ağzımda. Hayatım istediğim şekilde gitmediği için oluyor bunlar. Tutunacak birkaç arkadaş ve alkolden başka birşeyim yok. Hiçbirşey onlar kadar haz vermiyor. Düzensiz beslenme ve düzensiz uykunun ağzıma sıçtığı şu dönemleri atlatabilirsem çoh manyah olacak sayın okur. Şafak V2 sürümüne geçmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım saat 10:00’da yatan tavuk grubuna dahil olabilirim.

Bunu da oku >  Buraya küfürlü bir başlık gelecek

Bisikletten sıkılmaya başladım

Bilen bilir bisiklet aşığı olduğumu. Level atlaya atlaya iyi bir bisiklet aldım kendime. Kadrosu hoşuma gittiği için aldım. Neyse konuya dönecek olursak; Bisiklet ile giderken fena halde çarpılmalara maruz kalacağımı hissediyorum. Çoğu zaman bisiket sürdüğümü unutuyorum. Gözüm yere bakarak gidiyorum. Kafamın aşırı yüklü olmasından dolayı bunlar oluyor. Şafak V2 sürümüne geçiş yaptıktan sonra eğer herşey yolunda giderse bisiklete devam ederim. Eğer hala devam ederse atımla vedalaşmam gerekecek. Bakalım zamna ne gösterecek.

Sıkıldım ve yazı bitti. Hadi sende git.