Toplayayım pılımı pırtımı basıp gideyim. Neresi olduğu belli olmasın. Herkesten uzak, internete yakın biryerler olsun. Bana bu cümleleri yazdıran o adama da selam olsun buradan. Başkalarının yaptığı en ufak bir tribi bile ben içimde büyüterek karşımdakine kullanabilmem en büyük becerilerimden…

S*ktiğimin neşeli gecesini cenaze evine çevirdi resmen. Dünden beri iki karış suratla on bunu tersleyip duruyorum. Ne vardı sanki o birayı içsen? Y*rak kürek işten yaptığın trip belki de arkadaşlığımızın son tepkisiydi.

Neyse konuya dönelim. Tekdüze hayatım var lan sayın okur. B*k gibi bir hayat. Bu sabah uyandığımda biraz neşelenmiştim. İş kıyafetimi annem yıkamış mis gibi kokuyor. Dedim bu sabah işe giderken iş kıyafetlerimi giymeyeyim, sivil eşyalarımla gideyim. Yaklaşık 6 ay kadar işe giderken hiç sivil eşyamı giymedim. Sadece montum vardı üzerimde. Bunu yapmamın sebebi giyinmekten ve soyunmaktan nefret etmem. Heryere giyilebilecek tek çeşit eşyam olsa bana yeter modundayım.

Bunu da oku >  [Gittiği yere kadar] Türklere özgü haller Part 1

Ruhum sıkılıyor. Sigarayı çok içmeye başladım. Yıprandım. Buna bağlı olarak göğsümde bazen sızlamalar oluyor. Bir umut sessizce ölürüm diyorum ama olacak gibi değil. Yaşı bekleyecez muhtemelen. Uykum var. Dışarıda kasvetli bir ha yağdı ha yağacak havası var. Dışarı çıkıp köpekler gibi gezesim de var. Deli bunaldım yine.