Backlink Paketleri

kurumsal backlink paketleri

kurumsal backlink paketleri

Kurumsal Backlink Paketleri

Merhabalar, kişisel siteleriniz ya da kurumsal şirketleriniz için arama motorları sıralamalarında daha görünür hale gelmek isteyip bir türlü istediğiniz sıralamaya ulaşamıyorsanız doğru adrestesiniz. Kaliteli sitelerden sağlayacağımız backlink paketleri sayesinde siteleriniz Google, Yandex, Yahoo gibi arama motorlarında hedeflediğiniz anahtar kelimelerde daha üst sıralara çıkacak.

SEO sıralamalarını belirleyen 200’den fazla faktör var, bu faktörler iç seo ve dış seo çalışmaları olarak ikiye ayrılıyor. Dış seo çalışmalarının ise önemli bir bölümünü sosyal medya paylaşımları oluşturuyor. Eğer internet siteniz sosyal medyada görünür değilse hedeflediğiniz sıralamaları yakalayabilmeniz oldukça zor olacaktır. Bu yüzden bizim hazırladığımız backlink paketleri otoriter sosyal ağlardan oluşuyor.

Aşağıda seo paketlerimizin detaylarını görebilirsiniz. Hızlı sipariş verebilmek ya da seo paketleri hakkında bilgi almak için de aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

backlink satın al

backlink paketleri

Sosyal Sinyaller Ne İşe Yarar?

Yukarıda backlink paketleri hakkında biraz detay vermiştik. Paylaşımlarımızın otoriter sosyal ağlarda yapıldığını söylemiştik. Paketlerin içeriğinde de gördüğünüz gibi Facebook, Twitter, Google Plus, Pinterest, Tumblr gibi en popüler sosyal ağlardan sağlayacağımız kalıcı ve doğal backlinkler sayesinde siteleriniz arama motoru sıralamalarında yükselecek. Sosyal sinyaller son yıllarda SEO için son derece önem kazandı ve önemleri gittikçe artmaya devam ediyor. Bu nedenle siteleriniz için mutlaka yapılması gereken bir çalışmadır.

Çalışmalar Nasıl Yapılıyor?

2012 yılından beri sektörün içindeyiz ve yıllardır birçok siteye SEO çalışması yaptık. Bu sitelerin içinde kurumsal ve bireysel müşterilerimiz mevcut. Çalışmalarımız gün gün takip edebileceğiniz şekilde detaylı raporlanarak yapılmaktadır. Ödeme alındıktan sonra çalışmaya derhal başlanır ve söz verilen tarihte detaylı raporlama yapılır. Bazı durumlarda raporlama süresinde 1-2 gün gecikme yaşanabilmektedir, bu gibi durumlarda paylaşım sayıları fazladan yapılarak gecikme telafi edilmiş olur. Şimdiye kadar hiçbir müşterimizi mağdur etmedik.

Sitem Sıralamalarda Kesin Yükselir Mi?

Hedeflediğiniz anahtar kelimedeki rekabete göre size SEO paketi önereceğiz, bu sayede sıralamalarda daha kolay yükseleceksiniz. Örneğin çok yüksek rekabetli bir kelime için başlangıç paketini satın aldığınızda ciddi yükseliş beklemek mantıklı olmayacaktır, bu nedenle çalışma yaptırmadan önce bize danışırsanız sizin için en uygun paketi tavsiye edeceğiz.

Backlink Satın Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Bizimle iletişime geçtikten ve hangi seo paketini almak istediğinize karar verdikten sonra ödemelerinizi kredi kartı ya da banka havalesi ile yapabilirsiniz. Ardından hemen sizler için çalışmalara başlıyor olacağız.

Sitem Spama Düşer Mi?

Backlink paketlerimizin içinde sosyal paylaşım sayıları yüksek olduğu için bazen müşterlerimizin kafasında soru işareti oluşabiliyor. Bu kadar çok paylaşımın siteye zarar verebileceğini düşünüyorlar, fakat sosyal medya paylaşımları tamamen doğal yapıldığı için böyle bir sorun olma ihtimali yoktur. Şimdiye kadar 500’den fazla site üzerinde çalışma yaptık ve hiçbir zaman siteye zarar vermedi.

Backlink çalışmalarımız hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Eğer siz de sitelerinizin sıralamalarını yükseltmek ve potensiyel müşteri sayınızı arttırmak istiyorsanız hemen kaliteli backlink paketleri ile sitelerinizi destekleyin.

Detaylı bilgi için aşağıdaki siteyi ziyaret edebilirsiniz; https://aykutt.com/backlink-paketleri