Yaşam

Avansas Alışverişim ve Değerlendirme

Covid-19 nedeniyle son 2 ayda sadece 3-4 kez evden çıktım, günlerimin büyük bölümü evde bilgisayar başında geçiyor. Evden çalışan biri olduğum için bu süreç beni pek etkilemedi fakat alışveriş anlamında bazı sorunlar ortaya çıktı. Örneğin ilk zamanlarda stokçuluk nedeniyle birçok ürünü tedarik etmekte zorlanıyorduk, şu an bir nebze daha iyi olsa da kargo konusunda halen gecikmeler yaşanıyor. Bu nedenle güvenli ve hızlı şekilde ihtiyaçlarımı karşılayabileceğim yeni siteler arayışındayım. Bu yazımda sizlere Avansas üzerinden yaptığım alışverişten ve site hakkındaki genel yorumlarımdan bahsedeceğim.

Aldığım Ürünler

Avansas genel olarak ofislerin gıda ve temizlik ihtiyaçları için toplu ürünler satan bir site olsa da birçok farklı kategoride ürünler bulmanız mümkün. Daha önce bu siteden Nescafe hazır kahve kutusu siparişi vermiştim ve oldukça memnun kalmıştım.

Karantina sürecinde ise ihtiyaca yönelik hazır paket seçenekleri sunmuşlar. Örneğin temel ihtiyaç paketleri kategorisi altında hijyen önlem paketi, Çocuk Hobi Paketi, Sağlıklı Atıştırmalık Paketi gibi hazır paketler mevcut. Bu ürünleri paket şeklinde almak fiyat konusunda oldukça avantaj sağlıyor. Hijyenimize ekstra dikkat etmemiz gereken bu günlerde ben de dayanamayıp büyük boy hijyen önlem paketini sipariş verdim. Benim aldığım ürünü ve diğer ürünlerin bulunduğu kategoriyi aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Site Adresi: https://www.avansas.com/temel-ihtiyac-paketleri-c-381991

Bu ürünlerin dışında gıda takviyesi kategorisi hoşuma gitti ve buradan da C vitamini takviyesi satın aldım. İlgili kategoriye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Vitamin takviyelerini dikkatli inceleyerek almanızı tavsiye ederim, ben gerekli kan testlerini yaptırdığım için kendi eksikliklerimi biliyorum ve buna göre takviye kullanıyorum.

https://www.avansas.com/gida-takviyesi-ve-vitaminler-c-500129

Genel Değerlendirmelerim

Siparişlerim gerçekten de internet sitesinde yazdığı gibi 1 günde teslim edildi. Benim için en önemli nokta burasıydı çünkü birçok acil ihtiyaçlarımız olabiliyor ve günlerce kargo beklemek istemiyorum. Siparişlerimi getiren kurye hijyen kurallarına son derece dikkat ediyordu ve gelen ürünler oldukça özenli paketlenmişti. Sonuç olarak Avansas alışverişimden oldukça memnun kaldım ve sürekli olarak kullanmayı düşünüyorum. Eğer siz de ürünlere göz atmak isterseniz www.avansas.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Hepinize sağlıklı günler dilerim.

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.