Alışverişlerim Bisiklet Kişisel

Aradığınız konu başlığına ulaşılamıyor sayın okur

Yazı yazma aralıklarım çok uzun fakat yazmak için ilham perimi bekliyorum. Şuan bile ilham perim yok ama bişeyler yazayım da öldüğüm zannedilmesin.

Neler yapıyorum?

Tek derdim bisiklet oldu sayın okur. Bisikletime upgrade yapıyorum. Çeşitli malzemeler aldım/alıyorum. Chosen A4581B / A4587B arka ve ön göbek, Shimano SLX vites kolu birkaç güne kargodan gelir. Birkaç ay önce Schwalbe Smart Sam Plus zırlı dış lastik aldım. Dış lastiğin performansından çok memnunum. Gerçi aldığımın ikinci haftasında demire benzeyen bir şey zırhı delmiş ama o da nazar boncuğu olsun sayın okur.

3 Haziran-15 Haziran arasında yıllık izin kullandım. Bol bol gezdim. Hep bisiklet üzerindeydim.Benim için artık basit bir rota olan Kemer hattını izledim. Günü birlik gidip geldim. Korkuteli’ne tırmandım. Havanın çok sıcak olmaması iyiydi tabi. Haziranı bu yüzden seviyorum. Bilen bilir Korkuteli yolunu. Tahtalı Beli rampaları adamın ağzına s*çıyor resmen. Önceki konularda bahsettiğim yeni bisikletimle ( adı Faruk) gittim. Korkuteli’ne varmadan Söğütçük diye bir köy(?) var. Oranın yolu yol bisikleti için iyi değil fakat yine de gidilebiliyor. Hızlı gidemedim çünkü en ufak sivri bir taşta lastik patlayacaktı. Söğütçüğü geçtikten sonra Yazır Köyü sapağından Korkuteli’ne gittim. Annemle 1 saatlik telefon görüşmesi sonucunda teyzemin evini BULAMADIM!!! Unutmuş teyzemin evini. Sonrasında kuzeni aradım tarif etti buldum evi.

Çok güzel yorulmuşum sayın okur. Açlıktan da ölmek üzereyim. Oooh tam istediğim şeyler bunlar. Nam nam yedikten sonra yorgunluk çayım Tweety’li kupayla geldi. 3 bardağı lap lap gömerken artık uyuma vaktinin geldiğini düşündüm. Fakat o ne? Yatamadım, neden? çünkü dedem camiden geldi. (Evet enişteme dede diyorum ben) Onunla da birkaç konuda sohbet edip cumburlop yatağa atladım. Sağlam bir uyku çekmişim. Gün için 50 KM’lik bir rotam vardı fakat gidemedim. Akşam karanlığına kalmayayım diye gitmedim. Muhtemelen o turu Eylül-Ekim gibi tamamlarım. Bir sonraki yıllık iznimde eğer havalar iyi olursa yaklaşık 200 KM’lik bir tura çıkacağım. Dinlene dinlene gideceğim için bu tur 1-2 gün sürecek gibi.

Güzel diziler keşfediyorum

Mesela Genius dizisi var. İlk bölümünü izledim ve muazzam hayran kaldım. Biliyorsunuzdur 12 Monkeys 3. sezona bomba gibi girdi. Birde American Gods izliyorum. Belki sonraki yazılarımda bu diziler hakkında geniş yorumlar yaparım.

Peki ya Migros?

Evet sayın okur, Migros bünyesindeyiz artık. Yavaş yavaş sistemlerini entegre etmeye başladılar. Kesin bir tarih olmamakla beraber söylentilere göre Ağustos ayında tüm sistem entegresi bitecekmiş. Eylül gibi de artık Migros’un taşınabilir malları arasında yerimizi alacağımız söyleniyor.

Sonuç?

Hayatım şuan için güzel ilerliyor. Puanım 9/10 hadi şimdi gidin yazı bitti.

2 yorum yapılmış

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.