Malesef bu konunun bir başlığı yok sayın okur. Yok çünkü konuya yazacağım şeyler hakkında hiçbir fikrim yok. Bodoslama girip bitireyim diyorum. Düşüne düşüne yazacağım için konu içeriği karışık olabilir. Yazmaya başlayayım bari.

Facebook’tan bir arkadaşla yazışıyorum aynı zamanda. Stajyer öğrenciydi, İstanbul’a taşınıp 2k maaş alacağı biryer bulmuş. Dedim “ne iş yapacaksın?” diyor “kolay iş” . Tekrar yazdım ne iş diye, vitrindeki ürünleri tanıtacakmış bir mağazada. Pazarlamacının mağazada bulunan tipinden. Sağlam kandırmışlar çocuğu. Neyse sayın okur başka bir konuya geçelim.

28.06.2016’da yine bir doğaçlama  bisiklet turu yapacaktık fakat şeytanın bizi dürtüklemesi sonucunda Göynük ve Kemer’e doğru pedalları çevirdik. Eğlendik, güldük. Kaza riski çok fazlaydı, belki de ölüm… Lakin ölmedik.  Göynük’te pek takılmadık, Kemer’e pedalladık. Ucuz mekdanıs hamburgerlerinden at gibi yedik ve olan oldu. Löp diye mideye oturan köfteler pedallama gücümüzü elimizden almıştı, şişmiştik. Yavaş yavaş pedalladık. Son köprüye vardığımızda artık bitmiştik. Bisikletin üstünde kusacaktım resmen. Hiç böyle yorulmamıştım. Ertesi gün, gün boyunca yataktan çıkmadım. At gibi yorulmuş ve acıkmış olarak uyandım. Kaltım yemek yedim, uyudum kalktım yine yedim. Saatler 00:00’ı biraz geçerken dizi izlerken sızmışım. Karnı tok, altı alınmış bir bebek gibi neşeyle uyandım sabah ve işe gittim anasını satim. Şuan saat 00:40 ve ben fena yorgun hissediyorum. Neyse bunu da geçelim.

Bunu da oku >  Merhaba! Bu benim ilk yazım

Kendimde hakim olamadığım bir husus var. Bisiklet hastalığına yakalanmış olabilirim. B’twin Triban 520 yarış bisiklet ve Sedona 741 Pro Line dağ bisikletim var. İkisinden de memnunum fakat son 2 gündür ikisini de elden çıkarma fikrine kapıldım. Nedeni beni benden alan Fuji marka bir dağ bisikleti. Aldığımda bu konuyu yeşillendiririm sayın okur. Eskiden elektronik konusunda tam bir çöp evdim. Şuan ise bisiklet parçalarından geçilmiyor. Bir çanta dolusu ıvır zıvır var. ne yapsam bilemedim. Neyse geçtik bunu da…

Başka konu yok galiba yazılacak. pek sağlıklı düşünemiyorum şu aralar. Yorgunluk falan hadsafhada. Yazı bitti hadi sen de git herkes gibi…