Yaşam

Adrasan Tekne Turu ile Eğlenceye Doyacaksınız!

Türkiye tekne turları konusunda oldukça zengin çeşitliliğe sahip bir ülke. Çok sayıda alternatif rotası olan ve her biri birbirinden güzel koylar denizlere sizi götüren, unutulmaz zamanlar yaşatan tekne turları mevcut. Son yıllarda popüler olan ve her geçen gün daha fazla talep alan Adrasan Suluada tekne turu ise Türkiye’nin Maldivleri olarak adlandırılan Suluada’ya gidiyor.

Zaman herkes için önemli bir kavram. Özellikle tatil söz konusu olduğunda bu önem çok daha fazlasına tekabül etmekte. Yıl boyunca çalışıp kısıtlı zamanda yılın yorgunluğunu atmak için size ayrılan süre olan tatil zamanları riske edilmeyecek kadar değerli ve bu değerli zaman birimini en verimli şekilde kullanmak için uzun tatil planları yapılır, en dolu en eğlenceli en keyifli zaman şekle getirilir. Bunları neden anlattığımızı düşünüyor olabilirsiniz. Şu yüzden anlatıyoruz Adrasan tekne turuna çıktığınız gün tatilinizden bir gününüz gidecek. Zaten bir hafta veya iki hafta olan tatilinizin bir gününü bunu ayırmak demek bir anlamda risk almak demek. Ama biz size şu konuda garanti veriyoruz, hayatınızda geçirdiğiniz en harika günlerden birisi olacak bu. Adrasan tekne turu ile Suluada nın Akıl almaz güzelliklerde olan koylarında denize doyacaksınız.

Türkiye’nin Maldivleri olarak adlandırılan Suluada, son yıllarda özellikle Adrasan’dan çıkan teknelerin birinci güzergahı oldu. Sabah saatlerinde Adrasan sahilinden ayrılan teknemiz yaklaşık 1 saat sonra Suada’da oluyor. Gün boyu su adanın koylarında demir atan teknemiz durusu, tatilinizin belki de en keyifli en renkli en harika günümüzü geçirmenize vesile oluyor.

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.