Sinema & Film

3. günün şafağında bitirdiğim uzaylı filmi [Karanlıktan gelen]

Uzay ve uzaylılar kendimi bildim bileli ilgimi çekmiştir. Ulaşılamayan şeyler zaten hep ilgi çekmiştir. Neyse filmin konusu şöyle;

Sıradan bir yaşam süren 4 kişilik ailenin başına garip olaylar geliyor. Evin camlarına çarpan kuş sürüleri, geceleri bilinç dışı yataktan kalkıp bahçeye çıkmaları falan, burunlarından kan gelmesi falan bunların hepsi uzaylıların varlığına işaretmiş. Aileye yardım eden bir adama göre…

Öncesinde bunun farkına varmasalar da bir oğlunun odasında gece karanlığında görünen bir uzaylı silueti hayatlarına kaos katmaya yetecektir. Evlerinin her yerini kamera ve alarmlarla donatsalarda oğlunun uzaylılar tarafından kaçırılmasına engel olamadılar.

Fantastik, bilim kurgu ve gerilim filmlerine hastaysanız bu 2013 yapım Dark Skies, karanlıktan gelen adlı filmi izlemenizi öneririm. Karanlıktan gelen filmini popüler film izleme sitelerinde bulabilirsiniz.

Konu başlığına gelince

Korkup izleyemediğimden değil, işten geç gelmem sebebiyle part part izlediğim uzaylı filmidir. Bu sabah bitirdim ve akabinde düşüncelerimi yazayım dedim. Hayde iyi seyirler.

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.