Geçenlerde keşfettiğim tam benlik bir dizi Orphan Black. Klon insanlar falan var vuhuuu oluyorum sayın okur. At gibi 3 sezonluk dizi beni bekliyor anlayacağınız.

Orphan Black konusuna değinecek olursam;
Türkçe çevirisi yetim siyahtır. Sarah adında yetim bir kızın hayatının nasılda bir anda değişeceğine tanıklık edeceksiniz. Karakterimiz Sarah birgün metro istasyonunda kendini raylara atan bir kadını görür. Bu kadın tıpatıp Sarah’a benzemektedir ve Sarah’ın aklına cin işi bir fikir gelir. Metroda ölen kadının yerine geçecektir.

Sarah klon bir insandır. Ölen kadın da aynı Sarah gibi klondur ve bu şekilde bir sürü klon insan vardır. Metroda ölen kadın önceden polis dedektifiymiş ve (bence) bir yanlış anlama yüzünden vurduğu birinin acısına katlanamadığı için intihar etmiştir(?)

Bunu da oku >  X-Men dizisi Legion'ın konusu, oyuncuları vs.

Yeni kimliğiyle, yeni evi ve yeni yaşantısıyla kendini farklı olaylar içinde bulan Sarah, kendine ölü süsü verdirerek sahte bir cenaze töreni hazırlatmıştır. Sonrasında olaylar olaylar sayın okur.

İzlemelere doyamayacağım bir dizi beni bekliyor. Kaliteli dizi izleme sitelerinden ulaşabileceğiniz Orphan Black dizisi şuan 3. sezonun finalini yaptı. Ben 3. sezona gelene kadar 4. sezonu gelir diye düşünüyorum. Hadi iyi seyirler sayın okur