Ölsemde helva yeseniz ya lan? Şöyle fıstıklı fıstıklı? Mis gibi valla olsada yesek (buradaki -da ayrımı sayın okur?) Yani anlayacağınız yine bu konu bir oradan bir buradan olacak. Yazacak yazı bulamıyorum ve ölesiye üşeniyorum bir şeyler yazabilmek için. Şuan bu yazıyı yazarken resmen acı çekiyorum. Sanki biri tavuklarıma kış demişte onun hüznü var içimde.

Neyden bahsetsem ki? Hayatımda iyiye giden tek şey sağlığım ve bisikletim. Lan valla ailemle bile takılmıyorum. Annemin yüzünü bir kaç saat görüyorum. Geri kalan zamanda iş ve sokaklarda dağda bayırda bisiklet sürmek var. En son ne zaman oturma odasına gidip anamla tv izledim hatırlamıyorum. O odaya gidince başka bir evdeymişim gibi hissediyorum. Zaten annem de “Hoşgeldin” der oturma odasına gittiğimde. Survivor falan izliyor genelde.

Bir süredir yine içmeye başladım fakat bu alkol değil, kola, gazlı içecekler falan fiiuu deli gibi yine. Alkolü eski günlerdeki gibi almıyorum. Bir tane yetiyor 2 3 güne bir. Sigarayı zaten bırakmıştım. Onu iyi ettim hee sayın okur. Evet havalarda çok sıcak. Sıcak havalardan korunmanın yöntemi AVM’ler ve klimalı iş yerleridir. Eğer ölüm kalım meselesi değilse öğlen vakitlerinde dışarı çıkmayın. Yeminlen pişersiniz! Dışarıda çalışanlara da kolaylıklar diliyorum. Duyarı da kastığıma göre? Yazı bitiyor galiba…

Bunu da oku >  Bugün ne yazsam?

Dün yine bisiklete malzeme aldım. Gidon boğazı ve kask. Eski kaskım adı üstünde eski olduğu için artık straforunda çizikler delikler oluşmaya başlamıştı. Met marka güzel bir kask aldım tam istediğim renklerde. Crank Brothers gidon boğazına geçmemin sebebi, gidonun bana biraz daha yakın olmasını istediğimden dolayı sayın okur. 60 mm gidon boğazına sahibim artık.

Bisiklete alacağım malzemelerin sıralı tam listesi aşağıdadır.

  • Avid Elixir 7C fren grubu
  • Gidon
  • Aynakol grubu
  • Jant
  • Sele ve borusu
  • Pedal
  • Orta ve arka arttırıcılar

Eğer bana sponsor olmak isterseniz İletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki malzemeler bana çok pahalıya patlıyor bunun bilincindeyim fakat Murat’a binmek var Audi’ye binmek var sayın okur. Bu yüzden bisiklet donanımlarımı orta halliden bir iki tık yukarı taşımayı düşünüyorum.

Blogçuluk hayatım pek iyi gitmiyor. Yazı aralıklarını baya uzattım ama bu demek değildir ki Şafak artık yazmayacak. Sadece sürtük ilham perim yok ya da artık benim gafam almıyor gafam! Zaten pek bir getirisi de yok. Kapatsam mı lan?

İşte böyle sayın okur. Üç beş kelam yazayım da öldüğümü sanmasınlar adlı yazı burada bitti. Hadi sende git herkes gibi.