Philips servis süpürge tamiri konularında nitelikli hizmet sunan firmalar arasında bulunmaktadır. İstanbul il sınırları içerisinde faaliyet gösteren, her yere giden ve memnun kalmanızı sağlayacak olan firmamız, servis ekibini de özenle seçmiş ve bu ekip ile beraber çalışmaktadır. Philips, farklı ürünler üreten bir marka olmasına karşın özellikle süpürgeleri hanımlar tarafından çokça kullanılmaktadır.

Ev tipi birçok süpürge olduğu gibi sanayi tipi de birçok süpürge bulunmakta, her birinin bozulması halinde firmamızdan kolaylıkla destek alabilmektesiniz. Bize ulaşım için 444 78 56 numaralı hattımızı kullanabilirsiniz. Siz de bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ürünleriniz en kısa süre içerisinde onarılacaktır.

Philips Teknik Servis Merkezi

Philips servis süpürge konusunda destek almak isterseniz gönül rahatlığı ile arayabileceğiniz firmalar arasında bulunmaktadır. Markaya ait olan süpürgelerinizi en kısa sürede onarmak, onarıma ihtiyaç duyulmuyorsa da bakımlarını yapmak, firmamızın öncelikleri arasında bulunuyor. Philips, oldukça bilinen ve ülkemizde önde gelen markalardan birisidir. Bu sebepten ötürü birçok kişi bu markayı kullanmaktadır.

Bunu da oku >  Günlük Kiralık Ev Tutmak Avantajlı Mı?

1 yıllık işçilik ve parça garantileri ile kullanıcıyı sürekli destekleyen, asla mağdur etmeyen firmamız ile çalışan birçok kişinin de bu durumdan memnun olduğunu sizlere söyleyelim. Daha nitelikli ve daha kaliteli bir hizmet anlayışı için siz değerli müşterilerimizi aramızda görmek isteriz. Haydi, siz de iletişime geçin. Hızlı bir şekilde onarım imkanı bulun.

WEB: http://www.philipsservis.co